Vinné sklepy Chateau Valtice

Vinné sklepy Chateau Valtice

Nemá smysl zde opakovat informace které se dočtete na stránkách vinných sklepů www.vsvaltice.cz, takže jen ve zkratce a asi to nejdůležitější co by Vás mohlo zajímat. A ještě něco, většinou se nějaké tipy dávají až na konec článku, my ho pro vás máme hned teď. Až se u nás ubytujete, vyptejte si skládací letáček k Vinným sklepům Chateau Valtice, v něm najdete kupón na láhev vína zdarma k nákupu.

Vinné sklepy Valtice

Penzion je doslova pár kroků od vinných sklepů Chateau Valtice. Jsme situovaní hned vedle zámku a sklepy jsou pod zámkem. Pokud se nic nezměnilo tak dotazy na otvírací dobu, popřípadě rezervaci na prohlídku můžete udělat přes email sekretariat@vsvaltice.cz, nebo na telefonních číslech: 519 361 314, nebo 606 309 959. Prohlídka je většinou spojena s degustací a můžete si vybrat různé balíčky a různé části sklepů, například Křížový sklep, Zámecký sklep, nebo Malý sklípek Valtice. Určitě doporučujeme ty první dva. Vína která zde budete degustovat si můžete také rovnou zakoupit, nebo později objednat v eshopu.

Křížový sklep

Prohlídky Křížového sklepa jsou možné od července do září, každý pátek od 20.00 hod, pro skupiny 10-20 osob po předchozí telefonické domluvě. Samotná prohlídka Křížového sklepa – 50 Kč/osoba. Prohlídka Křížového sklepa + 4 vzorky vína – 100 Kč/osoba.

Zámecký sklep

Prohlídky, ochutnávka vína a prodej lahvového vína: květen – červen, sobota – neděle od 10.00 do 18.00 hod, červenec – srpen, denně od 10.00 do 18.00 hod, září, sobota – neděle od 10.00 do 18.00 hod, říjen, sobota – neděle dle domluvy na výše uvedených kontaktech.

V Zámeckém sklepě máte možnost absolvovat tři ochutnávkové programy a prohlídky historického zámeckého sklepa:

1. Prohlídka s ochutnávkou vín – KLASIK, cena programu: 60 Kč/osoba
2. Prohlídka s ochutnávkou vín – EXCLUSIVE I., cena programu: 190 Kč/osoba
3. Ochutnávka vín – EXCLUSIVE II., Cena programu: 140 Kč/osoba

© Copyright Accommodation Valtice, pension PRINZ - Vyrobilo MFÁčko