GOLF POYSDORF

GOLF POYSDORF

Malebná kopcovitá krajina a přirozené přechody mezi vinicemi, loukami a keřovitým porostem zvou ke golfové hře i k rekondičnímu pobytu. Nechejte svou duši hýčkat, užívejte si golfové hry, vynikajícího poysdorfského vína a srdečnosti lidí v oblasti Weinviertlu.

www.golf-veltlinerland.com/cs
THERME LAA

THERME LAA

Wellness rakouské kvality na dosah ruky po celý rok. Wellness, módní slovo s prastarým obsahem. Cílem je dosáhnout souladu duševních i fyzických sil, a tím způsobem příjemného a spokojeného života. A protože v průběhu všedních dnů na to mnohdy nenacházíme čas, je zde možnost alespoň o dovolené napravit co nejvíce. Na léto jsou připraveny zvláštní programy pro rodiny s dětmi a tarif pod názvem Sluníčko.

www.therme-laa.at/cs
Falkenstein

Falkenstein

Jde o obec podobnou Valticím, také s vinařskou tradicí a také zde pořádají akce a vinařské stezky. Stezky a sklepní uličky si můžete projít s komentovanou prohlídkou téměř každou středu. Krom toho tady najdete pravidelně otevřené vinařské šenky.

Dostanete do ruky tištěného průvodce v češtině i s mapkou, takže přesně víte kde jste a co tam kdysi bývalo. Komentované prohlídky bývají ve středu, sobotu a neděli.

VÍDEŇ

VÍDEŇ

Vídeň (německy Wien) je hlavní město Rakouska, současně také statutární město a zároveň od 1. ledna 1922 jedna z jeho spolkových zemí, zcela obklopená územím spolkové země Dolní Rakousy. Leží na řece Dunaj a se svými 1,8 milionu obyvatel je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším politickým, hospodářským a kulturním centrem země. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

Vzdálenost od penzionu: 1h autem • 90km